26 07 2017

BUGÜN HAYATINI DEĞİŞTİRECEK BİR ŞEY YAP

BUGÜN HAYATINI DEĞİŞTİRECEK BİR ŞEY YAP |  görsel 1

KİTAP TANITIMI
Günümüzün bunalan, yaşamına bir renk ve ışık getirmek isteyen, varoluşunun sebebini anlamak, kendine güzel bir hayat rotası çizmek, yaşama sanatının sayısız inceliklerini öğrenmek isteyen insanları için okuyucusuna ferahlık veren, sohbet tadında başucu kitabı:

14 Ciltlik GÖNÜL SOHBETLERİ
Hak Aşığı Muhterem Sabri Tandoğan Beyefendi'nin İnsanlığa Yol Gösteren Muhteşem Eseri

Kitap Temini İçin
Ankara, Hitabevi Yayıncılık, Erdal Eş Bey, Tel: 0507 243 5088
Akçağ Kitabevi, Ankara, Tel: 0312 432 1778

NOT: Kargo ile gönderim yapılmaktadır. Ciltler ayrı ayrı alınabilmektedir.
Sabri Tandoğan Beyefendi'nin muhterem eşi Rana Tandoğan Hanımefendi'nin günlük hayatlarına dair pek çok incelikleri paylaştığı "Günlüğümden" adlı eserini de aynı yollarla temin edebilirsiniz.

Kıymetli yavrum,
Yıllarca önceydi. Bir ak­şamdı. Danıştay’dan çıkıyordum. O gün beni üzen, kıran, inci­ten bazı durumlar olmuştu. Çok zor yürüyordum. İçimde gittikçe büyüyen bir bezginlik, bir sıkıntı vardı. Dudaklarımda Yunus’un mısraı, mırıldanıyordum. “Bunca varlık var iken gitmez gönül darlığı” diyordum. Birden Danıştay’ın önündeki parkın bahçıva­nının sesini duydum. Anadolu’nun o yiğit, o mert çocuğu, sevgili Mustafa “Merhaba Sabri Bey nasılsın?” dedi. Sesi yeni doğan güneşin ilk ışıkları gibi idi. Huzur veren, sükûnet veren, dinlen­diren bir ses. O seste hiçbir sun’îlik, samimiyetsizlik, riyakârlık yoktu. Yeni yağmış kar gibi bembeyaz, tertemizdi. Birden içimin ışıdığını, aydınlandığını hissettim. Sıkıntılarım duman gibi dağıl­dı. Yok oldu. Kendimi çok ama çok güçlü hissettim. Düşünün efendim, bir hatır sorma deyip geçmeyelim. Bazen bir hatır sor­ma hasta insanı iyileştirir, mutsuz insanın içini ışıkla, renkle dol­durur.
Neden biz de çevremiz için bir ışık olmayalım?
Selam, saygı ve sevgi ile.
Sabri Tandoğan
Aziz Ruhlarına Fatihalarla.


Selam, saygı ve sevgilerimizle.

0
0
0
Yorum Yaz